MBRF120200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF120200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF120200
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 60A TO244AB
Fitxak: MBRF120200.pdf
  • Mezua
MBRF120200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF120200 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 60A TO244AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2974 pcs Datuen fitxa MBRF120200.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 60A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-244AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-244AB Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 60A Chassis Mount TO-244AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 60A