MBR60100R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR60100R
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY REV 100V DO5
Fitxak: 1.MBR60100R.pdf2.MBR60100R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MBR60100Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR60100R fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY REV 100V DO5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6299 pcs Datuen fitxa 1.MBR60100R.pdf2.MBR60100R.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 60A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-5 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-203AB, DO-5, Stud Beste izenak MBR60100RGN
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Diode mota Schottky, Reverse Polarity Deskribapen zehatza Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 60A Chassis, Stud Mount DO-5
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5mA @ 20V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 60A
Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBR60200PTE3/TU
MBR60200PTE3/TU
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 60A 200V TO-247AD
Stockean: 62728 pcs
Deskarga:
RFQ
MBR60150CT
MBR60150CT
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Stockean: 69909 pcs
Deskarga: MBR60150CT.pdf
RFQ
MBR60100
MBR60100
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V 60A DO5