MBR60040CTL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR60040CTL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR60040CTL
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 300A 2 TOWER
Fitxak: MBR60040CTL.pdf
  • Mezua
MBR60040CTLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR60040CTL fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 300A 2 TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6008 pcs Datuen fitxa MBR60040CTL.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 600mV @ 300A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea Twin Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Twin Tower Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 300A Chassis Mount Twin Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5mA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 300A