MBR40035CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40035CTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR40035CTR
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 35V 400A 2TOWER
Fitxak: 1.MBR40035CTR.pdf2.MBR40035CTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MBR40035CTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR40035CTR fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE MODULE 35V 400A 2TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1617 pcs Datuen fitxa 1.MBR40035CTR.pdf2.MBR40035CTR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 700mV @ 200A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea Twin Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Twin Tower Beste izenak 1242-1038
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky, Reverse Polarity Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky, Reverse Polarity 35V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 35V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 400A (DC)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBR40030CT
MBR40030CT
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE MODULE 30V 400A 2TOWER
Stockean: 1678 pcs
Deskarga: MBR40030CT.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE MODULE 35V 400A 2TOWER
Stockean: 1750 pcs
Deskarga: MBR40035CT.pdf
RFQ
MBR40040CTRL
MBR40040CTRL
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 200A 2 TOWER
Deskarga: MBR40040CTRL.pdf
deskribapena: DIODE MODULE 40V 400A 2TOWER
MBR40035CTRL
MBR40035CTRL
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 35V 200A 2 TOWER