MBR2X100A080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X100A080 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR2X100A080
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 80V 100A SOT227
Fitxak: MBR2X100A080.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
MBR2X100A080ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR2X100A080 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 80V 100A SOT227 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4463 pcs Datuen fitxa MBR2X100A080.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 100A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 80V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-227 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua SOT-227-4, miniBLOC Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 2 Independent Deskribapen zehatza Diode Array 2 Independent Schottky 80V 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 80V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100A