MBR2X030A045
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X030A045 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR2X030A045
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 45V 60A SOT227
Fitxak: MBR2X030A045.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
MBR2X030A045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR2X030A045 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 45V 60A SOT227 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4438 pcs Datuen fitxa MBR2X030A045.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 700mV @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-227 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua SOT-227-4, miniBLOC Beste izenak 1242-1297
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 2 Independent
Deskribapen zehatza Diode Array 2 Independent Schottky 45V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 45V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 60A