MBR12040CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR12040CTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR12040CTR
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 40V 120A 2TOWER
Fitxak: 1.MBR12040CTR.pdf2.MBR12040CTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MBR12040CTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR12040CTR fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE MODULE 40V 120A 2TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1968 pcs Datuen fitxa 1.MBR12040CTR.pdf2.MBR12040CTR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 650mV @ 120A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea Twin Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Twin Tower Beste izenak 1242-1009
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3mA @ 20V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 120A (DC)