GA080TH65-227SP
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GA080TH65-227SP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GA080TH65-227SP
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOD THYRISTOR CUSTOM SOT227
Fitxak: GA080TH65-227SP.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 32 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
GA080TH65-227SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GA080TH65-227SP fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena MOD THYRISTOR CUSTOM SOT227 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32 pcs Datuen fitxa GA080TH65-227SP.pdf
Tentsioa - Off egoera 6.5kV egitura Single
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
SCR, Diodo kopurua 1 SCR Muntaketa mota Chassis Mount
Deskribapen zehatza SCR Module 6.5kV 139A Single Chassis Mount Module Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 139A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 80A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. -
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 100mA