FR30MR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR30MR05
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP REV 1KV 30A DO5
Fitxak: 1.FR30MR05.pdf2.FR30MR05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
FR30MR05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR30MR05 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP REV 1KV 30A DO5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14800 pcs Datuen fitxa 1.FR30MR05.pdf2.FR30MR05.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard, Reverse Polarity Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 30A
Tentsioa - Tasa DO-5 Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AB, DO-5, Stud
Beste izenak FR30MR05GN Tenperatura operatiboa - Junction 500ns
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia FR30MR05 Zabaldutako deskribapena Diode Standard, Reverse Polarity 1000V (1kV) 30A Chassis, Stud Mount DO-5
Diode konfigurazioa 25µA @ 800V deskribapena DIODE GEN PURP REV 1KV 30A DO5
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1V @ 30A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1000V (1kV)
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 125°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FR38DR
FR38DR
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: NUT DRIVER HEX SOCKET 3/8" 7.0"