FR20JR02
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR20JR02
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP REV 600V 20A DO5
Fitxak: 1.FR20JR02.pdf2.FR20JR02.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
FR20JR02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR20JR02 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP REV 600V 20A DO5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13773 pcs Datuen fitxa 1.FR20JR02.pdf2.FR20JR02.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard, Reverse Polarity Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 20A
Tentsioa - Tasa DO-5 Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AB, DO-5, Stud
Beste izenak FR20JR02GN Tenperatura operatiboa - Junction 250ns
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia FR20JR02 Zabaldutako deskribapena Diode Standard, Reverse Polarity 600V 20A Chassis, Stud Mount DO-5
Diode konfigurazioa 25µA @ 50V deskribapena DIODE GEN PURP REV 600V 20A DO5
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1V @ 20A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 600V
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 125°C