FR16MR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR16MR05
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP REV 1KV 16A DO4
Fitxak: 1.FR16MR05.pdf2.FR16MR05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
FR16MR05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR16MR05 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP REV 1KV 16A DO4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19201 pcs Datuen fitxa 1.FR16MR05.pdf2.FR16MR05.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard, Reverse Polarity Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 16A
Tentsioa - Tasa DO-4 Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AA, DO-4, Stud
Beste izenak FR16MR05GN Tenperatura operatiboa - Junction 500ns
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia FR16MR05 Zabaldutako deskribapena Diode Standard, Reverse Polarity 1000V (1kV) 16A Chassis, Stud Mount DO-4
Diode konfigurazioa 25µA @ 100V deskribapena DIODE GEN PURP REV 1KV 16A DO4
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.1V @ 16A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1000V (1kV)
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 150°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FR16K05
FR16K05
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 16A DO4
Stockean: 17134 pcs
Deskarga: FR16K05.pdf
RFQ
FR16JR02
FR16JR02
deskribapena: DIODE GEN PURP REV 600V 16A DO4
Stockean: 17081 pcs
Deskarga: FR16JR02.pdf
RFQ
FR1A-LTP
FR1A-LTP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE 50V 1A SMB DO214AA
Deskarga: FR1A-LTP.pdf
FR175-17 PLAIN
FR175-17 PLAIN
fabrikatzaileak: LMB Heeger, Inc.
deskribapena: ENCLOSURE SIDES
Deskarga:
FR1A-13
FR1A-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE GEN PURP 50V 1A SMB