GP10-4004HE3/53
Vishay Semiconductor Diodes Division
GP10-4004HE3/53 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GP10-4004HE3/53
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
Fitxak: GP10-4004HE3/53.pdf
  • Mezua
GP10-4004HE3/53ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GP10-4004HE3/53 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4492 pcs Datuen fitxa GP10-4004HE3/53.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1A
Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41) Series Automotive, AEC-Q101, Superectifier®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F 8pF @ 4V, 1MHz polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa - Junction 3µs Muntaketa mota Through Hole
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-204AL (DO-41) Diode konfigurazioa 5µA @ 400V
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.1V @ 1A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 400V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C