GP02-35-M3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
GP02-35-M3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GP02-35-M3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 3.5KV 250MA DO204
Fitxak: GP02-35-M3/73.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
GP02-35-M3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GP02-35-M3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GEN PURP 3.5KV 250MA DO204 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 706967 pcs Datuen fitxa GP02-35-M3/73.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 250mA
Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41) Series Automotive, AEC-Q101
RoHS egoera Tape & Box (TB) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F 3pF @ 4V, 1MHz polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa - Junction 2µs Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia GP02-35-M3/73
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 3500V (3.5kV) 250mA Through Hole DO-204AL (DO-41) Diode konfigurazioa 5µA @ 3500V
deskribapena DIODE GEN PURP 3.5KV 250MA DO204 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3V @ 1A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 3500V (3.5kV) Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C