QRW035A0F41
GE Critical PowerGE Critical Power
QRW035A0F41 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QRW035A0F41
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 116W
Fitxak: QRW035A0F41.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QRW035A0F41ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QRW035A0F41 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 116W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4818 pcs Datuen fitxa QRW035A0F41.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Series QRW035 Energia (Watts) 116W
Packaging Bulk Pakete / kasua 10-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 91%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 35A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 35A