QRW025A0G
GE Critical PowerGE Critical Power
QRW025A0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QRW025A0G
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 63W
Fitxak: QRW025A0G.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QRW025A0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QRW025A0G fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 63W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3271 pcs Datuen fitxa QRW025A0G.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2.5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Series QRW025 Energia (Watts) 63W
Packaging Bulk Pakete / kasua 10-DIP Module, 1/4 Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 25A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 25A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QRW025A0G1-HZ
QRW025A0G1-HZ
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 2.5V 63W
Stockean: 5866 pcs
Deskarga: QRW025A0G1-HZ.pdf
RFQ
QRW025A0F4
QRW025A0F4
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Stockean: 2811 pcs
Deskarga: QRW025A0F4.pdf
RFQ
QRW025A0F41
QRW025A0F41
Deskarga: QRW025A0F41.pdf
QRW025A0G641Z
QRW025A0G641Z
Deskarga: QRW025A0G641Z.pdf
QRW025A0F841Z
QRW025A0F841Z
Deskarga: QRW025A0F841Z.pdf
QRW025A0G1-H
QRW025A0G1-H
Deskarga: QRW025A0G1-H.pdf
QRW025A0F41-H
QRW025A0F41-H
Deskarga: QRW025A0F41-H.pdf
QRW025A0G41
QRW025A0G41
Deskarga: QRW025A0G41.pdf
QRW025A0F1Z
QRW025A0F1Z
Deskarga: QRW025A0F1Z.pdf
QRW025A0F41-HZ
QRW025A0F41-HZ
Deskarga:
QRW025A0G641
QRW025A0G641
Deskarga: QRW025A0G641.pdf
QRW025A0G1
QRW025A0G1