QRW025A0F1
GE Critical PowerGE Critical Power
QRW025A0F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QRW025A0F1
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Fitxak: QRW025A0F1.pdf
  • Mezua
QRW025A0F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QRW025A0F1 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 83W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5169 pcs Datuen fitxa QRW025A0F1.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Series QRW025 Energia (Watts) 83W
Packaging Bulk Pakete / kasua 10-DIP Module, 1/4 Brick
Beste izenak 108965765
CC108965765
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 25A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QRW025A0F1-H
QRW025A0F1-H
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Stockean: 4786 pcs
Deskarga: QRW025A0F1-H.pdf
RFQ
QRW025A0A71-H
QRW025A0A71-H
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 125W
Stockean: 5794 pcs
Deskarga: QRW025A0A71-H.pdf
RFQ
QRW025A0A641Z
QRW025A0A641Z
Deskarga: QRW025A0A641Z.pdf
QRW025A0F
QRW025A0F
Deskarga: QRW025A0F.pdf
QRW025A0F1Z
QRW025A0F1Z
Deskarga: QRW025A0F1Z.pdf
QRW025A0F41
QRW025A0F41
Deskarga: QRW025A0F41.pdf
QRW025A0A6Z
QRW025A0A6Z
Deskarga: QRW025A0A6Z.pdf
QRW025A0F1-HZ
QRW025A0F1-HZ