QRW010A0B1
GE Critical PowerGE Critical Power
QRW010A0B1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QRW010A0B1
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 120W
Fitxak: QRW010A0B1.pdf
  • Mezua
QRW010A0B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QRW010A0B1 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 120W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5897 pcs Datuen fitxa QRW010A0B1.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Series QRW010 Energia (Watts) 120W
Packaging Bulk Pakete / kasua 10-DIP Module
Beste izenak 108967167 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QRW010A0B1Z
QRW010A0B1Z
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 120W