QHW050F741
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QHW050F741
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Fitxak: QHW050F741.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QHW050F741ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QHW050F741 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 33W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3604 pcs Datuen fitxa QHW050F741.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Series QHW Energia (Watts) 33W
Packaging Bulk Pakete / kasua 8-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 10A