LW015D981
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LW015D981
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 15W
Fitxak: LW015D981.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LW015D981ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LW015D981 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2830 pcs Datuen fitxa LW015D981.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series LW015 Energia (Watts) 15W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 108288341 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Eraginkortasuna 69% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 3A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 3A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low