LW010AJ4
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LW010AJ4
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Fitxak: LW010AJ4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LW010AJ4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LW010AJ4 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3986 pcs Datuen fitxa LW010AJ4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series LW010 Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LW010BK81
LW010BK81
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Stockean: 3782 pcs
Deskarga: LW010BK81.pdf
RFQ
LW010BK
LW010BK
Stockean: 4289 pcs
Deskarga: LW010BK.pdf
RFQ
LW010B
LW010B
Deskarga: LW010B.pdf
LW010A9
LW010A9
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 10W
Deskarga: LW010A9.pdf
LW010A981
LW010A981
Deskarga: LW010A981.pdf
LW010C
LW010C
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 10W
Deskarga: LW010C.pdf
LW010A91
LW010A91
Deskarga: LW010A91.pdf
LW010F
LW010F
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Deskarga: LW010F.pdf
LW010AJ
LW010AJ