JW060ABK
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JW060ABK
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
Fitxak: JW060ABK.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JW060ABKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JW060ABK fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V +/-12V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4917 pcs Datuen fitxa JW060ABK.pdf
Tentsioa - Irteera 3 -12V Tentsioa - Irteera 2 12V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series JW060 Energia (Watts) 60W
Packaging Bulk Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 107880296 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Through Hole
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 9A, 3A, 3A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 9A, 3A, 3A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High