JW030F1-M
GE Critical PowerGE Critical Power
JW030F1-M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JW030F1-M
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Fitxak: JW030F1-M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JW030F1-Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JW030F1-M fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4292 pcs Datuen fitxa JW030F1-M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series JW030 Energia (Watts) 30W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 107587859 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6.5A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.5A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low