JRW040A0A41
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JRW040A0A41
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 200W
Fitxak: JRW040A0A41.pdf
  • Mezua
JRW040A0A41ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JRW040A0A41 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4304 pcs Datuen fitxa JRW040A0A41.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series JRW Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module, 1/2 Brick
Beste izenak 108982729 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 40A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low