JAW075A1
GE Critical PowerGE Critical Power
JAW075A1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JAW075A1
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W
Fitxak: JAW075A1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JAW075A1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JAW075A1 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3687 pcs Datuen fitxa JAW075A1.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series JAW Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 15A