ESTW025A0F641-HZ
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW025A0F641-HZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESTW025A0F641-HZ
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Fitxak: ESTW025A0F641-HZ.pdf
  • Mezua
ESTW025A0F641-HZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESTW025A0F641-HZ fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 83W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6106 pcs Datuen fitxa ESTW025A0F641-HZ.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Series STINGRAY™ ESTW025A0F Energia (Watts) 83W
Packaging Tray Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 150021819
CC150021819
ESTW025A0F641HZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Eraginkortasuna 92%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 25A