CP2725AC54TEP
GE Critical PowerGE Critical Power
CP2725AC54TEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP2725AC54TEP
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 54V 5V 2725W
Fitxak: CP2725AC54TEP.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 159 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 159 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CP2725AC54TEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP2725AC54TEP fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 54V 5V 2725W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159 pcs Datuen fitxa CP2725AC54TEP.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 5V Tentsioa - Irteera 1 54V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 275 VAC
Mota Front End Tamaina / dimentsioa 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm)
Series Compact Power Line Energia (Watts) 2725W
Beste izenak 109167532
CC109167532
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 75°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Rack Mount
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Front End AC DC Converter 2 Output 54V 5V 50A, 750mA 85 ~ 275 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 50A, 750mA