CC025CL-M
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC025CL-M
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 25W
Fitxak: CC025CL-M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CC025CL-Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC025CL-M fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3956 pcs Datuen fitxa CC025CL-M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 500V
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm)
Series CC025 Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua 7-DIP Module
Beste izenak CC107586901 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 830mA, 830mA 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 830mA, 830mA Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High