ATA010A0X3
GE Critical PowerGE Critical Power
ATA010A0X3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATA010A0X3
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W
Fitxak: ATA010A0X3.pdf
  • Mezua
ATA010A0X3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATA010A0X3 fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7026 pcs Datuen fitxa ATA010A0X3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.8 ~ 5.5 V Tentsioa - Sarrera (min) 8.3V
Tentsioa - Input (Max) 14V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Series Austin Lynx™ II
Energia (Watts) 55W Packaging Bulk
Pakete / kasua 11-SIP Module Beste izenak 108989050
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 10A 8.3V - 14V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low