GDZ22B-HG3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GDZ22B-HG3-18
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
Fitxak: GDZ22B-HG3-18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
GDZ22B-HG3-18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GDZ22B-HG3-18 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE ZENER 22V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1899838 pcs Datuen fitxa GDZ22B-HG3-18.pdf
Tentsioa - isolamendua 100 Ohm Tentsioa - Tasa SOD-323
Series Automotive, AEC-Q101 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 200mW polarizazio SC-76, SOD-323
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia GDZ22B-HG3-18
Inpedantzia (Max) (Zzt) 22V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2% Diode konfigurazioa 100nA @ 17V
deskribapena DIODE ZENER 22V 200MW SOD323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr -