SYG-70CP-BA
Future Designs, Inc.Future Designs, Inc.
SYG-70CP-BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SYG-70CP-BA
Fabrikatzaileak / Marka: Future Designs, Inc.
Produktuaren Deskribapena RENESAS SYNERGY 7.0" PCAP TOUCH
Fitxak: SYG-70CP-BA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 243 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
SYG-70CP-BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SYG-70CP-BA fabrikatzailea Future Designs, Inc.
deskribapena RENESAS SYNERGY 7.0" PCAP TOUCH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 243 pcs Datuen fitxa SYG-70CP-BA.pdf
Ikuspegi eremua 154.08mm W x 85.95mm H Pantaila taktila Capacitive
Series - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface - Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 800 x 480 (WVGA)
Dot Pitch 0.18mm W x 0.20mm H Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua - Diagonal pantaila tamaina 7" (177.80mm)
Deskribapen zehatza Capacitive Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Atzeko argia -