FKFSXEIHM0.032768-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FKFSXEIHM0.032768-T3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FKFSXEIHM0.032768-T3
Fabrikatzaileak / Marka: Fox Electronics
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Fitxak: FKFSXEIHM0.032768-T3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
FKFSXEIHM0.032768-T3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FKFSXEIHM0.032768-T3 fabrikatzailea Fox Electronics
deskribapena CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 263503 pcs Datuen fitxa FKFSXEIHM0.032768-T3.pdf
Mota kHz Crystal (Tuning Fork) Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.060" W (7.00mm x 1.50mm)
Series FSXLF balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
Beste izenak 501LF-0.032768-2
FKFSXEIHM0.032768
FSXLF
FSXLF327
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 12.5pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Frequency 32.768kHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 kOhms
Deskribapen zehatza 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads