FC8AQCCMC4.9152-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC8AQCCMC4.9152-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC8AQCCMC4.9152-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Fox Electronics
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD
Fitxak: FC8AQCCMC4.9152-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
FC8AQCCMC4.9152-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC8AQCCMC4.9152-T1 fabrikatzailea Fox Electronics
deskribapena CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89600 pcs Datuen fitxa FC8AQCCMC4.9152-T1.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm)
Series FQ1045A balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Beste izenak 631-1034-2
FC8AQCCMC4.9152
FQ1045A-4.9152
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 20pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.067" (1.70mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±30ppm
Frequency 4.9152MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 Ohms
Deskribapen zehatza 4.9152MHz ±30ppm Crystal 20pF 150 Ohms 2-SMD, No Lead