| Zenbakiaren zenbakia | FC4UTCBMF11.0592-BAG100 | fabrikatzailea | Fox Electronics |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 125418 pcs | Datuen fitxa | FC4UTCBMF11.0592-BAG100.pdf |
| Mota | MHz Crystal | Tamaina / dimentsioa | 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm) |