FC4STCBMF18.432-BAG200
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4STCBMF18.432-BAG200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC4STCBMF18.432-BAG200
Fabrikatzaileak / Marka: Fox Electronics
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF T/H
Fitxak: FC4STCBMF18.432-BAG200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
FC4STCBMF18.432-BAG200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC4STCBMF18.432-BAG200 fabrikatzailea Fox Electronics
deskribapena CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213702 pcs Datuen fitxa FC4STCBMF18.432-BAG200.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)