FC4SDCBMF9.8304-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF9.8304-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC4SDCBMF9.8304-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Fox Electronics
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD
Fitxak: FC4SDCBMF9.8304-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
FC4SDCBMF9.8304-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC4SDCBMF9.8304-T1 fabrikatzailea Fox Electronics
deskribapena CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 613028 pcs Datuen fitxa FC4SDCBMF9.8304-T1.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)