FC4SDCBMF22.1184-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF22.1184-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC4SDCBMF22.1184-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Fox Electronics
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD
Fitxak: FC4SDCBMF22.1184-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
FC4SDCBMF22.1184-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC4SDCBMF22.1184-T1 fabrikatzailea Fox Electronics
deskribapena CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262059 pcs Datuen fitxa FC4SDCBMF22.1184-T1.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Series HC49SDLF balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua HC-49/US
Beste izenak 631-1019-1 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 20pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 22.1184MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 Ohms
Deskribapen zehatza 22.1184MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US