FLUKE-334A
Fluke ElectronicsFluke Electronics
FLUKE-334A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLUKE-334A
Fabrikatzaileak / Marka: Fluke Electronics
Produktuaren Deskribapena CLMPMETR 600AC IN-RUSH BCKLGHT
Fitxak: FLUKE-334A.pdf
  • Mezua
FLUKE-334Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLUKE-334A fabrikatzailea Fluke Electronics
deskribapena CLMPMETR 600AC IN-RUSH BCKLGHT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5041 pcs Datuen fitxa FLUKE-334A.pdf
Mota Current Meter, Clamp/Probe zehaztapenak DMM Functions Include Voltage, Resistance and Current to 600A
Series 330 balorazio CAT III 600V
Beste izenak 2412438
334A
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Current Meter, Clamp/Probe CAT III 600V DMM Functions Include Voltage, Resistance and Current to 600A