5627A-12-P
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5627A-12-P
Fabrikatzaileak / Marka: Fluke Electronics
Produktuaren Deskribapena PROBE RTD INDUSTRIAL 12 X 1/4 IN
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 112 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 112 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5627A-12-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5627A-12-P fabrikatzailea Fluke Electronics
deskribapena PROBE RTD INDUSTRIAL 12 X 1/4 IN Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 112 pcs Datuen fitxa
Usage Liquids, Semi Solids Mota Temperature Probe
Tip - Idatzi RTD Series 5627
Probe tenperatura aldatzea -328 ~ 788°F (-200 ~ 420°C) Probe materiala Stainless Steel
Sonda Luzera 12.000" (304.80mm) Plug mota -