5609-300-I
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5609-300-I
Fabrikatzaileak / Marka: Fluke Electronics
Produktuaren Deskribapena PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
Fitxak: 5609-300-I.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 99 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5609-300-Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5609-300-I fabrikatzailea Fluke Electronics
deskribapena PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30 Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 99 pcs Datuen fitxa 5609-300-I.pdf
Usage Liquids, Semi Solids Mota Temperature Probe
Tip - Idatzi Immersion / Penetration, Rounded Series 5609
Probe tenperatura aldatzea -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Probe materiala Inconel
Sonda Luzera 11.811" (300.00mm) Plug mota -
Plug kolorea - Beste izenak 3056832
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Kablearen luzera 72.000" (1828.80mm)
Kable isolamendua Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5609-20-S
5609-20-S
fabrikatzaileak: Fluke Electronics
deskribapena: PROBE SECON. PRT 100 OHM (1/4 X
Stockean: 88 pcs
Deskarga: 5609-20-S.pdf
RFQ
5609-300-A
5609-300-A
deskribapena: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
Stockean: 100 pcs
Deskarga: 5609-300-A.pdf
RFQ
5609-300-B
5609-300-B
Stockean: 98 pcs
Deskarga: 5609-300-B.pdf
5609-300-M
5609-300-M
Stockean: 86 pcs
Deskarga: 5609-300-M.pdf
deskribapena: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
Stockean: 82 pcs
Deskarga: 5609-400-A.pdf
5609-20-P
5609-20-P
Stockean: 71 pcs
Deskarga: 5609-20-P.pdf
5609-300-G
5609-300-G