PLV-300S024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-300S024 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLV-300S024
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 24V 12.5A
Fitxak: PLV-300S024.pdf
  • Mezua
PLV-300S024ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLV-300S024 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 24V 12.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5532 pcs Datuen fitxa PLV-300S024.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 10.24" L x 3.86" W x 1.75" H (260.0mm x 98.0mm x 44.5mm) Series PLV-300
balorazio IP67 Energia (Watts) 300W
Beste izenak PLV300S024
Q691
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 93%
dimming - Deskribapen zehatza 12.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Homologazioak cULus