FKA2-17689QBHT3F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FKA2-17689QBHT3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FKA2-17689QBHT3F
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 176X89MM 230VAC TERM
Fitxak: 1.FKA2-17689QBHT3F.pdf2.FKA2-17689QBHT3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FKA2-17689QBHT3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FKA2-17689QBHT3F fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena FAN AXIAL 176X89MM 230VAC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1803 pcs Datuen fitxa 1.FKA2-17689QBHT3F.pdf2.FKA2-17689QBHT3F.pdf
Zabalera 89.00mm pisu 4 lbs (1.8kg)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 230VAC
Bukaera 2 Terminals Presio estatikoa 0.810 in H2O (201.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 176mm L x 176mm H Series FKA2-17689
RPM 3200 RPM Energia (Watts) 49.50W
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Noise 70.0 dB(A)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Markoa Aluminum
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.230A Errodamendu mota Ball