FDA2-R17251NBKW3F-L
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-R17251NBKW3F-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDA2-R17251NBKW3F-L
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 172X51MM 115VAC WIRE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
FDA2-R17251NBKW3F-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDA2-R17251NBKW3F-L fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena FAN AXIAL 172X51MM 115VAC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1655 pcs Datuen fitxa
Zabalera 51.00mm pisu 2.5 lbs (1.1kg)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 115VAC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.787 in H2O (196.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 172mm Dia Series HPLC, FDA2-R17251
RPM 3300 RPM Energia (Watts) 26.00W
Tenperatura operatiboa -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Noise 61.0 dB(A)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Markoa Aluminum
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. 100000 Hrs @ 25°C
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.230A Errodamendu mota Ball