FDA2-25489QBHT4F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-25489QBHT4F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDA2-25489QBHT4F
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Fitxak: FDA2-25489QBHT4F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
FDA2-25489QBHT4Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDA2-25489QBHT4F fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1098 pcs Datuen fitxa FDA2-25489QBHT4F.pdf
Zabalera 89.00mm pisu 6 lbs (2.7kg)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 230VAC
Bukaera 2 Terminals Presio estatikoa 0.846 in H2O (210.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 254mm Dia Series HPLC, FDA2-25489
RPM 3200 RPM Energia (Watts) 92.0W
Tenperatura operatiboa -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Noise 68.0 dB(A)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Markoa Aluminum
Materiala - Blade Steel Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 25°C
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.420A Errodamendu mota Ball