FDA2-17238QBHT4F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-17238QBHT4F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDA2-17238QBHT4F
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC TERM
Fitxak: FDA2-17238QBHT4F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
FDA2-17238QBHT4Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDA2-17238QBHT4F fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2105 pcs Datuen fitxa FDA2-17238QBHT4F.pdf
Zabalera 38.50mm pisu 1.8 lbs (816.5g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 230VAC
Bukaera 2 Terminals Presio estatikoa 0.571 in H2O (142.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Series HPLC, FDA2-17238
RPM 3100 RPM Energia (Watts) 27.00W
Beste izenak FDA2-17238QBHT4F-ND
Q857
Tenperatura operatiboa -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Noise 59.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Aluminum Materiala - Blade Steel
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 25°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.120A