FAD1-08025CSJW12
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FAD1-08025CSJW12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FAD1-08025CSJW12
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.FAD1-08025CSJW12.pdf2.FAD1-08025CSJW12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
FAD1-08025CSJW12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FAD1-08025CSJW12 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27444 pcs Datuen fitxa 1.FAD1-08025CSJW12.pdf2.FAD1-08025CSJW12.pdf
Zabalera 25.00mm pisu 0.189 lb (85.73g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.265 in H2O (66.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series FAD1-08025
RPM 3900 RPM Energia (Watts) 3.60W
Tenperatura operatiboa 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Noise 40.8 dB(A)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Markoa Plastic
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.300A Errodamendu mota Sleeve