07199-SP072
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07199-SP072 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 07199-SP072
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena POWER CORD W/PLUG FAN T-TYPE 72"
Fitxak: 07199-SP072.pdf
  • Mezua
07199-SP072ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 07199-SP072 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena POWER CORD W/PLUG FAN T-TYPE 72" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43393 pcs Datuen fitxa 07199-SP072.pdf
Wire Gauge 18 AWG Tentsioaren balorazioa 125V
Style Female Receptacle to Male Plug Series -
Beste izenak 07199SP072
CR372
Tenperatura operatiboa 105°C
Zuzendarien kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Luzera 72.0" (1.83m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Terminal tamaina egokitzen du 4.5 x 2.5 Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 10A Kable mota SPT-1
Onartu markak cUL, UL 2. Konexatzailea NEMA 1-15 Plug
1. Konexatzailea Fan Terminal Receptacle, T-Style
deskribapena: POWER CORD FAN T-TYPE 72"
Stockean: 44629 pcs
Deskarga: 07199-72.pdf
RFQ
deskribapena: POWER CORD FAN T-TYPE 40"
Stockean: 73734 pcs
Deskarga: 07199-40.pdf
RFQ
07199-SP024
07199-SP024
deskribapena: POWER CORD W/PLUG FAN T-TYPE 24"
Deskarga: 07199-SP024.pdf
deskribapena: CORD POWER FAN T-TYPE 80"
deskribapena: POWER CORD FAN T-TYPE 50"
071I,BK
071I,BK
fabrikatzaileak: Serpac Electronic Enclosures
deskribapena: BOX ABS BLACK 6.88"L X 4.88"W
Deskarga: 071I,BK.pdf
deskribapena: POWER CORD FAN T-TYPE 96"
071I,AL
071I,AL
deskribapena: BOX ABS ALMOND 6.88"L X 4.88"W
Deskarga: 071I,AL.pdf
071I,GY
071I,GY
deskribapena: BOX ABS GRAY 6.88"L X 4.88"W
Deskarga: 071I,GY.pdf
deskribapena: POWER CORD FAN T-TYPE 60"
deskribapena: POWER CORD FAN T-TYPE 36"