07190-SP024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07190-SP024 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 07190-SP024
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena POWER CORD W/PLUG FAN R/A 24"
Fitxak: 07190-SP024.pdf
  • Mezua
07190-SP024ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 07190-SP024 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena POWER CORD W/PLUG FAN R/A 24" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67657 pcs Datuen fitxa 07190-SP024.pdf
Wire Gauge 18 AWG Tentsioaren balorazioa 125V
Style Female Receptacle to Male Plug Series -
Beste izenak 07190SP024
CR367
Tenperatura operatiboa 105°C
Zuzendarien kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Luzera 24.0" (609.6mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Terminal tamaina egokitzen du 4.5 x 2.5 Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 10A Kable mota SPT-1
Onartu markak cUL, UL 2. Konexatzailea NEMA 1-15 Plug
1. Konexatzailea Fan Terminal Receptacle 90°, Right Angle
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: CONN TERM BLK FEED THROUGH GREEN
Stockean: 4623 pcs
Deskarga: 0719045.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN CORD 80"
Stockean: 31081 pcs
Deskarga: 07190-80.pdf
RFQ
deskribapena: CONN TERM BLK FEED THRU 14-30AWG
07190-48R
07190-48R
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN CORD W/ RED TRACER 48"
Deskarga: 07190-48R.pdf
fabrikatzaileak: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena: POWER CORD FAN RIGHT ANGLE 50"
07190-72P
07190-72P
deskribapena: FAN CORD W/ WALL PLUG 72"
Deskarga: 07190-72P.pdf
07190-SP036
07190-SP036
deskribapena: POWER CORD W/PLUG FAN R/A 36"
Deskarga: 07190-SP036.pdf
deskribapena: POWER CORD FAN RIGHT ANGLE 60"
deskribapena: POWER CORD FAN RIGHT ANGLE 80"