07100-SP072
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07100-SP072 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 07100-SP072
Fabrikatzaileak / Marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Produktuaren Deskribapena POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72"
Fitxak: 07100-SP072.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
07100-SP072ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 07100-SP072 fabrikatzailea Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37122 pcs Datuen fitxa 07100-SP072.pdf
Wire Gauge 18 AWG Tentsioaren balorazioa 125V
Style Female Receptacle to Male Plug Series -
Beste izenak 07100SP072
CR363
Tenperatura operatiboa 105°C
Zuzendarien kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 72.0" (1.83m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Terminal tamaina egokitzen du 4.5 x 2.5 Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 10A Kable mota SPT-1
Onartu markak cUL, UL 2. Konexatzailea NEMA 1-15 Plug
1. Konexatzailea Fan Terminal Receptacle 180°, Straight
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena: POWER CORD FAN STRAIGHT 72"
Stockean: 58920 pcs
Deskarga: 07100-72.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: M2 X 8 SCREW/WASHER/NUT 3PC SET
Stockean: 306650 pcs
Deskarga: 0710015.pdf
RFQ
07100-SP024
07100-SP024
deskribapena: POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 24"
Deskarga: 07100-SP024.pdf
07100-SP036
07100-SP036
deskribapena: POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 36"
Deskarga: 07100-SP036.pdf
deskribapena: POWER CORD FAN STRAIGHT 80"
deskribapena: TERM BLK HEADER 5POS GREEN
07100-72P
07100-72P
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN CORD W/ WALL PLUG 72"
Deskarga: 07100-72P.pdf
07100140L
07100140L
fabrikatzaileak: Multi-Tech Systems, Inc.
deskribapena: NETWORKING POWER SUP 115VAC/9VDC
Deskarga:
deskribapena: TERM BLK HEADER 3POS GREEN
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN CORD 96"
deskribapena: TERM BLK HEADER 2POS GREEN
deskribapena: TERM BLK HEADER 4POS GREEN