MM3Z11VB
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
MM3Z11VB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3Z11VB
Fabrikatzaileak / Marka: Fairchild/ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 11V 200MW SOD323F
Fitxak: MM3Z11VB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
MM3Z11VBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3Z11VB fabrikatzailea Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 11V 200MW SOD323F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2487883 pcs Datuen fitxa MM3Z11VB.pdf
Tentsioa - isolamendua 18 Ohm Tentsioa - Tasa SOD-323F
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 200mW polarizazio SC-90, SOD-323F
Beste izenak MM3Z11VBTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MM3Z11VB Inpedantzia (Max) (Zzt) 11V
Zabaldutako deskribapena Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2%
Diode konfigurazioa 900nA @ 8V deskribapena DIODE ZENER 11V 200MW SOD323F
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1V @ 10mA