2508051107Y0
Fair-Rite Products Corp.Fair-Rite Products Corp.
Fair-Rite Products Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2508051107Y0
Fabrikatzaileak / Marka: Fair-Rite Products Corp.
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 0805 1LN
Fitxak: 2508051107Y0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
2508051107Y0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2508051107Y0 fabrikatzailea Fair-Rite Products Corp.
deskribapena FERRITE BEAD 0805 1LN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 837530 pcs Datuen fitxa 2508051107Y0.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1934-1397-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Altuera (Max) 0.043" (1.10mm)
Iragazki mota Signal Line DC Erresistentzia (DCR) (Max) 100 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 300mA